Odkryj swoje stare meble w NOWYM wydaniu MODNEJ kolorystyce i W NOWOCZESNYM stylu

              Każdemu z nas, niejednokrotnie opatrzyły się nasze stare zniszczone meble, których urok dawno już przeminął. Któż  nie chciałby mieć czegoś niepowtarzalnego, innego, co nadałoby  wnętrzu nowoczesny  wygląd.  Stare meble w nowym wydaniu stanowią niejednokrotnie  ciekawą alternatywę dla tych oferowanych w salonach meblowych. Wielu producentów mebli ma w swojej ofercie opatrzone wzory, które często są powielane.  Naszą  ideą  jest  tworzyć nowy styl starych mebli, nadając im niepowtarzalny designerski wygląd oprawiony w nowoczesną kolorystykę i ciekawą dekoracje. Poniżej prezentujemy meble w wykonaniu naszej własnej aranżacji kolorystycznej i dekoracyjnej.

Mała komódka z szufladkami w zmienionej kolorystyce  nadającej  wygląd zwiewnej lekkości. Malowana  farbą   akrylową w kolorze przyjemnej dla oka mlecznej  bieli zakrywającą stare zniszczone  drewno. Dzięki zastosowaniu  specjalnej farby najwyższej jakości osiągnęliśmy strukturę powierzchni  idealnie gładkiej w dotyku. Nóżki mebla w srebrnym kolorze o lekko stonowanym metalicznym połysku pokryte ręcznie płatkami srebra. Całość komódki przyozdobiona kryształowymi różowymi gałkami delikatnie barwionymi w szklanej masie na chromowanej podstawie. Zastosowane materiały są w pełni ekologiczne dla środowiska i posiadają atest PTA.

Stolik do kompletu wypoczynkowego w ciekawej aranżacji do nowoczesnego jak i stylowego wnętrza. Całkowicie zmieniona kolorystyka mebla nadała mu czysty i elegancki wygląd. Blat  zachował swój naturalny rysunek drewna przez pomalowanie go bezbarwnym lakierem o delikatnym jedwabistym połysku. Całość idealnie komponuje się z pozostałą częścią mebla pomalowanego matową farbą akrylową w mlecznym kolorze. Elementy rzeźbione idealnie wyeksponowane nadają meblu swoistą klasę.  Niski stolik pasuje do współczesnych mebli wypoczynkowych jak również i stylowych.

Meble ze śmietnika czyli z wystawki prezentują swoje  oblicze w nowej szacie. Ekologiczny recykling w tym wypadku ma swoje zalety, łączy dbałość o środowisko, daje satysfakcję i czaruje pięknem.  Krzesełko z różową tapicerką wzór popularnego Thoneta odnowione w nowoczesnym stylu. Malowane ekologiczną farbą o jasnym przejrzystym kolorze w połączeniu z różową tapicerką  daje efekt delikatności. Idealna kompozycja kolorystyczna do dziecięcego pokoju.

Fotelik gięty z lat 50 XX wieku w kolorze "cappuccino", tapicerka pokryta tkaniną "mięta ze złotem"

kupiona w Bielskim sklepie w cenie 100 zł za m/b. Pastelowe kolory mięty i cappuccino wspaniale ze sobą korespondują  nadając meblu lekkości i świeżości. Krzesełko jak i poprzednie meble również malowane farbą ekologiczną o matowej fakturze.

Copyright © 2015 Meblena5.pl   All Rights Reserved